Cançelik Elektrik ve Pano

1999 yılında kurulan ve halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve 4100 m² kapalı alanda faaliyetlerine devam eden Cançelik Elektrik ve Pano, deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle Türkiye ve uluslararası alanda birçok büyük projeye imza atmaya devam etmektedir.

 

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş Cançelik Pano tüm proje ve imalatlarında müşteri odaklı çalışmaya önem ve özen göstermektedir. Bünyesinde bulunan eğitimli ve deneyimli personeliyle tüm imalatlarda yüksek hassasiyet ve normlara uygunluk temel prensip haline gelmiştir.

 

İmalatlarda kullanılan yüksek teknolojili CNC özellikteki makina alt yapısı ile imalatların standartlara uyumu sağlanmaktadır. Elektrik panosu imalatlarında uluslararası standartlarda çizim ve projelendirmeler Autocad, Eplan, Zwcad gibi programlar kullanılarak yapılmaktadır.

 

Arge anlamında sürekli kendini yenileyen ve tasarımlar yapan Cançelik Pano, yeni gelişen dünya standartlarını takip ederek uyumluluk sağlamaktadır. Elektrik enerjisinin kesintisiz ve sürekli iletiminde uygulamalarını yaptığı projelerde danışmanlık hizmeti veren Cançelik Pano bünyesindeki 65 çalışanı ile daha büyük hedef ve projelere hız kesmeden koşmaya devam etmektedir.

2006 yılından beri Legrand Premium Partneri olan firmamız XL3 400 ve XL3 4000 pano montajlarını ve projelerini tamamlamaya devam etmektedir.

 

E-mail: info@cancelikpano.com.tr